Телефонуйте нам:
Вхід в кабінет
Відновлення паролю
Відновлення паролю
Пароль надіслано на ваш E-Mail
FRUIT PECTIN NH SOSA
Дозування: 10 г/кг для джемів, 20 г/кг для щільних десертів
Застосування: Змішати з цукром, додати лимонну кислоту, внести в попередньо підігріту масу, що желюється, нагріти до 105ºC і остудити.
Увага: Активується виключно у кислотному середовищі. Повільне желювання. Остаточний ефект досягається протягом 24 годин.
Склад: Пектин амідувань, дифосфат двозаміщений, декстроза, антиоксидант: трикальційфосфат. Містить желатин та натуральні інгредієнти, які мають високу здатність до поглинання молекул води та не допускають їх відокремлення.
Пектин є полісахарид, отриманий з клітинних стінок рослин. Пектин – це речовина, яка є санітаром організму людини, подібно до пилососу вона всмоктує у себе всі шкідливі частинки і дозволяє організму продовжувати повноцінно функціонувати.
У харчовому виробництві найбільш використовуваними є 2 типи пектину:
- Високий метоксил (HM) - використовується в більшості рецептів варення та желе. Застосовують зазвичай у виробництві мармеладів, зефіру, консервованої продукції Для того, щоб він дійсно добре спрацював і загустив масу, потрібна велика кількість цукру та кислоти. Пектин HM є термічно оборотним, тобто. загущені маси на його основі можна розплавляти та використовувати повторно.
- низький метоксил (LM) - Замість використання цукру та кислоти для стимуляції гелеутворення даний пектин добре працює тільки в кальційвмісному та лужному середовищі. Він використовується в глазурі, термостабільні начинки, для виробництва молочних продуктів. При затвердінні перешкоджає кристалізації цукру. Він не є термічно оборотним.
Але є і третій тип пектину - NH пектин, це пектин ширшого застосування: у складі джемів, у тому числі низькокалорійних, фруктових наповнювачів для йогуртів, варення, кондитерських виробів. Пектин NH має масу переваг, і може виступати гелеутворювачем, стабілізатором, загусником, вологоутримуючим агентом, освітлювачем. Такий пектин додається при виготовленні глазурі, желе, соусів, зефіру, використовується для створення оригінального морозива, прошарків для тортів та різноманітних начинок для цукерок, для десертів та йогуртів. Така "багатопрофільність" робить його незамінним інгредієнтом для кондитерів.
Пектин NH є термооборотним продуктом — при нагріванні розчиняється до рідкої консистенції, а при охолодженні — застигає разом з масою, в яку він введений. Завдяки даним властивостям пектин NH ідеально підходить для десертних соусів, желеподібних покриттів та желе.
Пектин NH має нейтральну кислотність, що дозволяє використовувати його крім фруктового середовища використовувати в роботі з молочними продуктами, наприклад для приготування молочного желе, популярного десерту Панакота та іншого.
Пектин NH відмінно комбінується з іншими загусниками. Спробуйте "пограти" з текстурою маси, що загущається, перетворюючи його або в соус, або в желе. Адже оборотність пектину тому сприяє якнайкраще!. Разом з агаром пектин дасть хрумку та ламку субстанцію; з желатином - тягучу, гумову.
Рекомендоване дозування: приблизно 10 г/кг маси. Рекомендація виробника – від 0,8 до 2%.
Пектин не розчиняється у розчинах із вмістом сухих речовин понад 30 %.
Рекомендації до застосування:
Пектин потрібно попередньо змішати з невеликою кількістю цукру або цукрової пудри і вводити в попередньо нагріту до 50 градусів за шкалою Цельсія масу, що желюється. Обов'язково виконання цієї умови - у такому разі пектин рівномірно розподілиться в суміші, а не утворює грудки і втратить частину желюючої сили. Масу обов'язково довести до кипіння, постійно помішуючи, оскільки пектин починає діяти за температури не нижче 100 градусів за шкалою Цельсія. Кип'ятити не більше 15-30 секунд, після чого зняти з плити та остудити.